MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 9166386

nr 916 6386

Lavoar

1800-tal, Valnöt, längd: 80, djup: 52, höjd: 83

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 oktober 2014
kl 19:13:04